Čip atslēgas domofoniem. Durvju apdare.

Čip atslēgas domofoniem

Mēs strādājam ar praktiski visiem domofonu sistēmām. Bez problēmām izveidosim«tabletes» tipa un citas elektroniskas atslēgas. Meistaram bus vajadzīga tikai viena atslēga no jūsu durvīm lai izveidot to kopiju.


Durvju apdare un siltināšana

  • Durvju apdare ar dermantīnu – ātrs veids, kā atrisināt problēmas ar Jūsu durvīm.
  • Pietiekami ir veikt kosmētisko remontu, nomainīt apšuvumu, ieklāt kvalitatīvu mūsdienīgu izolējošo materiālu, lai jūsu durvis pilnībā atgūtu zaudētās lietošanas un estētiskās funkcijas.
  • Ieejas durvis tā ir jūsu dzīvokļa un ne tikai dzīvokļa, bet jebkuras telpas „seja” . Bet kā tas labi ir zināms pirmām kārtām skatās uz seju un turpmākais iespaids tiek balstīts uz to, kā tā izskatās. Tieši tāmdēļ, pirmajām kārtām, jūsu durvīm jābūt sakoptām, ārēji un tehniski.
  • Pēdējā laikā ir kļuvis populāri izmantot paralonu, kā siltuma izolējošo materiālu durvīm.Tas ir diezgan praktisks un parocīgs materiāls. Svarīgākais durvju siltumizolācijā ir durvju spraugu hermetizācija. Jo aukstajam gaisam pietiek ar nelielu spraugu starp durvīm un durvju rāmi, lai visi jūsu pūliņi ar durvju siltināšanu būtu veltīgi. Siltinot koka durvis tiek izgatavots speciāls siltinošs rullītis, kas tiek piesists durvju kārbai. Tā vietu un pozīciju ir nepieciešams izvēlēties tā, lai aizvērtāstāvoklī tas ciešu piegulētu durvju apšuvumam.