Beidzot ir pieejama slēdzeņu atvēršana, kuras rezultātā necieš durvis. Tas kļūst par iespējamu pateicoties Slēdzeņu Serviss kompānijas speciālistiem.
Mūsu kompānijas speciālisti atver jebkuras seifu slēdzenes ar vismazākajiem konstrukcijas bojājumiem ar turpmāko to darba funkciju atjaunošanu.
Slēdzeņu Serviss palīdzēs modernizēt ieejas durvis un padarīt tās par drošāku. Tāpēc tiek piedāvāta veco slēdzeņu nomaiņa uz izturīgām pret ielaušanos un slepenajām slēdzenēm.
Automobiļa avārijas atvēršanas pakalpojums var būt noderīgs tajā gadījumā, ja tā īpašnieks ir atstājis atslēgu automobiļa aizdedzes slēdzenē un ir izgājis no tā uz pāris minūtēm.
Ārējās videonovērošanas sistēmas palīdz ne tikai pasargāt savu mantu, bet arī kontrolēt visu notiekošo uzņēmumā. Pareiza domofonu uzstādīšana ļaus nodrošināt bērna drošību, pasargās dzīvojamās mājas kāpņu telpu no nelūgtiem viesiem, uzrakstiem uz sienām.
Domofona atslēgu izgatavošanu var uzticēt Slēdzeņu Serviss kompānijas speciālistiem. Uzņēmums strādā ar visām zināmajām elektroniskajām sistēmām.

PAR MŪSU KOMPĀNIJU

 • Dzīvē var notikt viss, un neviens nav apdrošināts pret šādu gadījumu, kad tiek pazaudētas slēdzenes atslēgas un nav rezerves atslēgu, vai arī, ja durvju slēdzenē ir salauzta atslēga. Galvenais šajā situācijā nav panikas. Ja jūs saskaras ar šo nepatīkamo situāciju, tad slēdzenes atvēršanai nav jācenšas improvizēt. Tas tikai sarežģīs uzdevumu profesionāļiem. Nav arī vērts uzticēties dažādiem "brīvprātīgiem" palīgiem. Labāk ir nekavējoties sazināties ar mūsu slēdzeņu sos serviss atslēdzniekiem, kuri veiks savu darbu efektīvi un ātri. 

  Parasti šādas situācijas dzīvē rodas, kad to risināšanai nav daudz laika, un jums jārīkojas ātri. Neatkarīgi no situācijas: atslēga ir iesprūdusi durvju slēdzenē, jūs aizmirstat atslēgas, slēdzene vienkārši neatveras - jums nekavējoties jāsazinās ar profesionālu. 

  Mēs esam ātrā palīdzība situācijā, kad jums ir nepieciešams steidzami atvērt durvis.
 • Svarīgs! Slēdzenes sākam atvērt tikai pēc tam, kad klients ir iesniedzis attiecīgus dokumentus, kas apliecina, ka durvis un viss aiz tām faktiski pieder klientam!
  Darba kvalitāte un ātrums ir mūsu viss! Mūsu slēdzeņu sos serviss speciālisti pēc iespējas ātrāk dosies uz jūsu vietu un arī ātri atrisinās durvju atvēršanas problēmu.
  Mūsu speciālisti šajā jomā strādā  jau vairāk nekā 25 gadus Latvijas tirgū.
 • Mūsu uzņēmums palīdzēs jums jebkurā diennakts laikā. Jūsu interesēs ir reģistrēt mūsu kontaktus un turēt tos pie rokas nepatīkamu situāciju gadījumā ar slēdzenēm!
Sertifikācija un atļauja
Mūsu kompānijas pārstāvjiem ir oficiāla atļauja darbu veikšanai, kuri ir saistīti ar dzīvokļa, māju un seifu slēdzeņu atvēršanu. Katra mūsu kompānijas darbinieka pienākums ir uzrādīt Jums oficiālu personas apliecinošu dokumentu.

PRIEKŠROCĪBAS

Ilggadējā mūsu kompānijas darba pieredze ļauj mums garantēt vislabāko servisu.
Operativitāte 24/7
Mēs nodrošinam augstu klientu apkalpošanas līmeni 24 stundas 7 dienas nedēļā.
Konfidencialitāte
Jūs varat uzticēties mūsu kompānijai. Konfidencialitāte – ir galvenokārt!
Drošība
Mēs spējam strādāt tā, lai atstātu Jūsu slēdzeni darba stāvoklī.

Mūsu partneri